Oleo-Mac

Знайомтеся, інструмент Oleo-Mac та група Emak – власник бренду!

Інструменти Oleo-Mac від компанії Emak S.p.A. – це Ваш найкращий вибір та довговічний і надійний помічник у господарстві. А ще це гарантія якості,престиу, інновацій та комплексного підходу. Адже Emak не дарма є одним з лідерів в галузі розробки, виробництва та продажу високоякісної техніки Oleo-Mac, аксесуарів та витратних матеріалів до неї. Ця компанія завжди спрямована в майбутнє, і в своїх розробках випереджує і передбачає майбутні рішення,задаючи нову високу планку якості та продуктивності. Інструменти нашої компанії не лише відрізняються використаними при їх розробці та виробництві передовими технологіями. Вони реалізуються через принцип любові і поваги до природи і працюють в повній гармонії з навколишнім середовищем.
Oleo-Mac

Саме через це група Emak та її торгові марки Oleo-Mac, Efco, Bertolini та Nibbi є знаковими іменами як для людей, що професійно використовую ці інструменти, так і для тих, для кого це просто приємне хобі.

Наш асортимент включає в себе більше 250 моделей інструментів для приватних, фермерських та професійних робіт.

Група Emak S.p.A. власник бренду Oleo-Mac

Місія групи– «Створення інноваційних рішень, що забезпечують максимум переваг для клієнта».

У виробництві і дистрибуції інструментів і компонентів для ландшафтного, сільського і лісового господарства. А також промисловості ми змогли стати одним з провідних світових гравців у тому, що стосується пропозиції таких передових технічних рішень і послуг, які зробили б ефективною і комфортною роботу наших клієнтів, незалежно від того чи вони є професіоналами або індивідуальними споживачами.

Для досягнення цих цілей при розробці інструменту Oleo-Mac,були закладені наступні положення, що є запорукою нашого успіху:

  • Найвища якість і іноваційний характер продукції Oleo-Mac;
  • Найвищий рівень сервісу;
  • Конкурентоспроможність
  • Постійне зміцнення та зростання дистрибюторської мережі Oleo-Mac

 

Структура групи Emak (торгова марка Oleo-Mac).

 

До складу групи входять 28 підрозділів в 14 країнах світу

Група веде роботу на світовому ринку, безпосередньо здійснюючи дистрибуцію в Італії та в десяти зарубіжних країнах – США, Франції, Німеччині, Великобританії, Іспанії, Польщі, Україні, Китаї, ПАР, Чилі та Бразилії – через підконтрольні компанії, пропонуючи широкий асортимент продукції відомих торгових марок різним категоріям клієнтів.

Група та цифри

Oleo-Mac

4 торгові марки, 4 виробничих підприємства, 8 філій, 135 дистриб’юторів, 85 країн, в яких здійснюються продажі, 22 місця продажів, 22 лінійки і 250 різних моделей інструментів.

Щороку компанія Emak збільшує свої розміри та свій асортимент і збільшує присутність на всіх п’яти континентах. Вироби Emak користуються великим престижем та відомі у всьому світі, зокрема, інструменти з двигуном внутрішнього згоряння вважаються еталоном якості і надійності в галузі.

 

Сертифікована турбота про природу і людей від торгової марки Oleo-Mac.

Якість нашої продукції, увага до людини, охорона навколишнього середовища. Саме на цих головних принципах будується філософія компанії Emak, вони є обличчям компанії.

Emak S.p.A. стала першою в світі компанією в своїй галузі яка була одночасно сертифікована за стандартом якості ISO 9001, етики SA 8000 та охорони навколишнього середовища ISO 14001.

Модельний ряд інструменту Oleo-Mac кожен рік зростає і поповнюється новими моделями, збільшуючи свою пристуність на всіх 5 континентах світу.

Вироби під торговою маркою Oleo-Мас користуються високою репутацією у всьому світі. Наприклад двигуни внутрішнього згоряння Emak вважаються етланом для всієї галузі. А багатократні нагороди та відзнаки, присуджені міжнародними організаціями, являються доказом чудової якості продукції компанії. Також це засвідчує високий рівень конструкторських рішень, використаний при воготовленні інструменту Oleo-Mac.

Наш інтернет-магазин baet.com.ua продає тільки оригінальну та сертифіковану продукцію Олео-Мак.

|Перейти до покупок інструменту Oleo-Mac|    |Запчастини Oleo-Mac|