Oleo-MacЗнайомтеся, група Emak!

Інструменти від компанії Emak S.p.A. це Ваша гарантія! Гарантія якості, інновацій та комплексного підходу. Адже Emak не дарма є лідером в галузі розробки, виробництва та продажу високоякісної техніки, аксесуарів та витратних матеріалів до неї. Наша компанія завжди спрямована в майбутнє і в своїх розробках випереджає майбутні рішення і задаючи нову планку. Інструменти нашої компнії не лише відрізняються використаними при їх розробці та виробництві передовими технологіями. Вони реалізуються завдяки любові і поваги до природи і працюють в повній гармонії з навколишнім середовищем.
Oleo-Mac

Саме через це група Emak та її торгові марки Oleo-Mac, Efco, Bertolini та Nibbi є знаковими іменами як для людей, що професійно використовую ці інструменти, так і для тих, для кого це просто приємне хобі.

Наш асортимент включає в себе більше 250 моделей інструментів для приватних, фермерських та професійних робіт.

Група Emak S.p.A.

Завдання нашої групи– «Створення інноваційних рішень, що забезпечують максимум переваг для клієнта».

У виробництві і дистрибуції інструментів і компонентів для ландшафтного, сільського і лісового господарства, а також промисловості ми намагаємя стати одним з провідних світових гравців у тому, що стосується пропозиції таких передових технічних рішень і послуг, які зробили б ефективною і комфортною роботу наших клієнтів, незалежно від того чи вони єпрофесіоналами або індивідуальними споживачами.

Для досягнення цих цілей група закладає в основу своєї роботи наступні положення, що є запорукою нашого успіху:

  • Найвища якість і іноваційний характер продукції
  • Найвищий рівень сервісу
  • Конкурентоспроможність
  • Постійне зміцнення мережі дистрибуції
  • Розвиток людських ресурсів та відносин з клієнтами

Структура групи

До складу групи входять 28 підрозділів в 14 країнах світу

Група веде роботу на світовому ринку, безпосередньо здійснюючи дистрибуцію в Італії та в десяти зарубіжних країнах – США, Франції, Німеччині, Великобританії, Іспанії, Польщі, Україні, Китаї, ПАР, Чилі та Бразилії – через підконтрольні компанії, пропонуючи широкий асортимент продукції відомих торгових марок різним категоріям клієнтів.

Група та цифри

Oleo-Mac

 

 

 

 

 

 

 

4 торгові марки, 4 виробничих підприємства, 8 філій, 135 дистриб’юторів, 85 країн, в яких здійснюються продажі, 22 місця продажів, 22 лінійки і 250 різних моделей інструментів.

Щороку компанія Emak збільшує свої розміри та свій асортимент і збільшує присутність на всіх п’яти континентах. Вироби Emak користуються великим престижем та відомі у всьому світі, зокрема, інструменти з двигуном внутрішнього згоряння вважаються еталоном якості і надійності в галузі.

Сертифікована турбота про природу і людей

Якість нашої продукції, увага до людини, охорона навколишнього середовища. Саме на цих головних принципах будується філософія компанії Emak, вони є обличчям компанії.

Emak S.p.A. стала першою в світі компанією в своїй галузі яка була одночасно сертифікована за стандартом якості ISO 9001, етики SA 8000 та охорони навколишнього середовища ISO 14001.