Briggs & StrattonКомпанія Briggs & Stratton є найбільшим світовим виробником двигунів внутрішнього згоряння з повітряним охолодженням, що працюють на бензині, для зовнішнього енергообладнання. Компанія зі штаб-квартирою в Мілуокі, США, разарбативает, виробляє, продає та обслуговує ці вироби, співпрацюючи з виробниками кінцевої продукції по всьому світу. Протягом століть ми виробляємо двигуни, які служать джерелом енергії для обладнання, іспользуемоего для виконання необхідних робіт. Тому, збираючись придбати енергоустаткування, покупці шукають товари марки Briggs & Stratton.

 

Наша орієнтація на сталий розвитокBRIGGS & STRATTON

Briggs & Stratton дуже пишається трьома напрямками розвитку компанії:

Захист нашої планети – Забруднюючі вихлопи від двигунів, які ми виробляємо на даний момент, на 75% менше, ніж це було до 1995 року. Наші промислові підприємства взяли на себе зобов’язання скоротити кількість споживаної енергії до 25% за наступні 10 років.

Удосконалення бізнесу – Компанія Briggs & Stratton веде свою діяльність відповідально і повертає прибуток нашим акціонерам. Ми твердо маємо намір займатися нашою діяльністю ще 100 років.

Briggs & Stratton