Як правильно обрати бензопилу? Бензопили Oleo-Mac.

Бензопили Oleo-Mac. Як правильно обрати Бензопилу?

Як обрати бензопилу? Згадую, як я вперше зіткнувся з проблемою не маючи досвіду і поняття в мотопилах. Це був наче страшний сон: безліч виробників (особливо дешевих китайських пил) , в кожного виробника своя лінійка бензопил, свої характеристики. А ще бажання зекономити і купити надійний інструмент. Одне я зрозумів точно, не буває дешевих і водночас якісних бензопил. Зупинив свій вибір на бренді Oleo-Mac, оскільки їхні  пили початкового рівня ( а саме така мене цікавила) мали найбільше позитивних відгуків від покупців, а також розумне співвідношення ціни та якості. Надіюсь дана стаття допоможе Вам обрати надійного помічника серед модельного ряду  бензопил Oleo-Mac.

Бензопили Oleo-Mac

Як обрати бензопилу

https://baet.com.ua/shops/benzopyly-oleo-mac/

Бензопила – це спеціальний інструмент, обладнаний двотактним двигуном, направляючою шиною та ланцюгом з ріжучими ланками, призначений для зрізання та обробки деревини. В сучасному житті без бензопили не обійтись при чистці садів, зрізанні непотрібних дерев, заготівлі дров, будівельних роботах. Але перш, ніж купити мотопилу, потрібно чітко з’ясувати собі, для яких цілей вона нам потрібна, які навантаження будуть і як часто використовуватиметься.

Можна виділити такі основні сфери застосування бензопил:

  • власниками заміських садиб: незамінний інструмент для підрізання дерев, спорудження дерев’яного будинку, лазні, альтанки та інших будівель;
  • працівникам комунальних компаній:  завдяки бензопилам, вони підтримують в охайному вигляді дерева біля доріг, в дворах та парках;
  • майстрами-будівельниками: вони представляють переважно професійні або приватні компанії, які займаються будівництвом із дерева;
  • лісоруби: для них це основний інструмент їхньої професійної діяльності зі зрізання дерев у лісі

Зрозуміло, що для таких різних сфер застосування потрібні зовсім різні моделі бензопил. Дуже добре на ринку зарекомендували себе мотопили Oleo-Mac італійського виробника Emak. Краще купити дорожчу, але довговічну та надійну італійську пилу, аніж кожен рік купляти дешеві китайські бензопили, які постійно ламаються.

Для того, щоб зрозуміти як обрати бензопилу під свої потреби і не переплачувати за дорожчу модель, чи бува не купити пилу початкового рівня, яка не справиться з поставленими перед нею задачами, усі бензопили Oleo-Mac можна  умовно розділити на таких 3 основних категорії:

  • побутові бензопили – призначені для не надто частого використання (стрижка крон, розпилюванню колод невеликого діаметру на дрова, підрізання саду). Характеризуються практичністю і простотою в застосуванні, а також невеликим об’ємом двигуна ( 2 кінських сили, 1,5 КВт).  В цю категорію в Oleo-Mac потрапляє модель GS 35 C.
  • побутові ланцюгові пили для інтенсивного індивідуального користування – спеціально розроблені для задоволення потреб більшості користувачів, яким необхідно виконувати роботи по обрізці сучків, валці дерев малого і середнього діаметру,  а також заготівлі дров. Ці пили розроблені з використання технологій, які застосовуються для виробів більш високого класу. Їхні характеристики забезпечують максимум продуктивності та значно більший моторесурс двигуна, в порівнянні з попереднім класом. Це дозволяє виконувати роботу за коротший час і без докладання надмірних зусиль. Сюди в Oleo-Mac відносяться моделі: 937 , 941 С (0,325)941С (3/8)
  • напівпрофесійні бензопили – інструмент, розроблений для задоволення широкого ряду потреб найрізноманітніших користувачів: від приватних осіб, які часто користуються інструментом до професіоналів в сільськогосподарській галузі. Компактність, універсальність і чудове співвідношення між потужністю та вагою забезпечують цим пилам найкращі характеристики для будь-якого застосування: підрізання гілок, стрижка крон, розпилювання колод середнього діаметру. Цьому класу в Oleo-Mac відповідають моделі: GS 44  та 952.
  • професійні бензопили – потужні машини для валки і розпилювання дерев великого розміру та діаметру і можуть працювати протягом тривалого часу 12-15 годин в день. Двигуни цього класу інструменту володіють постійними лінійними характеристиками на будь-яких робочих швидкостях. Це гарантує постійну і високу ефективність пили в усіх можливих умовах. До даного сегменту в Oleo-Mac відносяться моделі GS 650та GS 720.

Переконаний що ця стаття стала корисною Вам і тепер ви легко відповісте на запитання як обрати бензопилу.

Бензопили Oleo-Mac   надійні та довговічні. Проте під час тривалої роботи деякі деталі також зношуються і потребують заміни чи ремонту. Пропонуємо Вам  купити в нас  оригінальні запчастини та розхідні матеріали американського бренду OREGON . А саме: шина,ланцюг до бензопилизірочка ведучамасла та змазкисвічки запалювання.

0 відповіді

Залишити коментар

Залишити відповідь