Мотопила Oleo-Mac GS 35 C – краща бензопила для домашнього вжитку

 Мотопила Oleo-Mac GS 35 C – це італійська якість преміум класу.
Мотопила Oleo-Mac GS 35 C

    Мотопила Oleo-Mac GS 35 C стала абсолютним лідером в класі побутових бензопил. Вона володіє неймовірною простотою і легкістю при запуску, а також є кращою по цілому ряду технічних параметрів, наприклад досить популярною моделлю STIHL MS 180.
Мотопила GS 35 C є унікальною на ринку бензоінструменту та призначена для приватного використання у випадках, коли потрібно підрізати сучки, дерева, кущі малого і середнього діаметру, виконати розпил дров для каміна та інших робіт. Розробники цієї пили від Oleo-Mac створили пристрій, який відповідає найсучаснішим екологічним стандартам.

При створенні нової бензопили Oleo-Mac GS 35 C використовувалася сучасна технологія виробництва професійних і напівпрофесійних пил. Саме тому ця модель має ряд технічних переваг, які значно перевищують вимоги, що ставляться до аматорським пил. Якість різки відповідає сучасним стандартам. Новітній високотехнологічний мотор Oleo-Mac дозволяє понизити рівень шуму і звести до мінімуму кількість незгорілих вуглеводневих викидів, забезпечуючи високий рівень екологічності робіт.

Незважаючи на те, що дана пила з’явилася на ринку бензоінструменту всього кілька років тому, вона вже встигла зарекомендувати себе як ефективний і високотехнологічний пристрій, що відповідає сучасним вимогам до бензопил . Пили Oleo-Mac стануть вашим незамінним помічником у найрізноматніших роботах. Вигідна ціна бензопили робить її покупку  доступною для широкого кола користувачів. Якщо Ви вирішите купити мотопилу, зупиніть свій вибір на моделі Oleo-Mac GS 35 C. Вона зробить вашу роботу практичною і легкою навіть недосвідченому користувачеві.

Трохи про переваги мотопили Oleo-Mac GS 35 C:

  •  Карбюратор мотопили Oleo-Mac GS 35 C фіксується на 4-х амортизаторах, що значно поліпшує ефект стабільності подачі паливної суміші та робить інструменту більш надійною;
  • Масляний насос -автоматичний, включиться лише тоді, коли рухається ланцюг. Це вирішує проблему зайвої витрати масла;
  •  Нікельований циліндр, корпус з алюмінію, вал на 3 секції, сталевий шатун, роликовий сепаратор роблять пилу довговічною;
  •  Механізм «Підсос» спростить запуск холодного двигуна, запуск після дозаправки або після тривалого простою;
  •  Система DUAL AIR CLEANER (подвійний повітряний фільтр), виконаний з фетрової тканини та поронової губки, забезпечить найвищу ефективність фільтрації, а також просте технічне обслуговування.
  • Антивібраційна технологія , яка складається з 6 амортизаторів (3 пружинні та 3 гумові) забезпечить ефективний захист користувача від негативного впливу вібрації на організм і підвищить комфорт роботи.
  • Мотопила Oleo-Mac GS 35 C має графічний індикатор послідовності процедур, необхідних для правильного запуску знаходиться на видимому корпусі пили. Це дозволить навіть недосвідченим користувачам, здійснити швидкий і безпечний запуск пили.
  •  Регулятор подачі повітря та заслінка, об’єднані в одному мультифункційному важелі з вимикачем, що гарантує практичну і просту роботу.
  •  Прозорість бака дозволить миттєво встановити рівень масла і паливної суміші.

Придбати Бензопилу Oleo-Mac GS 35 C можна тут: https://baet.com.ua/shop/motopyla-oleo-mac-gs-35-c/

 

|Купити запчастини для бензопили Oleo-Mac GS 35 C|

0 відповіді

Залишити коментар

Залишити відповідь