Мийки високого тиску Oleo-Mac

Мийки високого тиску Oleo-Mac (міні мийки).

Мийки високого тиску Oleo-Mac, завоювали хороший імідж серед клієнтів не лише високою якістю бензоінструментів, а також зуміла завоювати популярність і своїми мийками високого тиску. Ця торгова марка є кращою на ринку по співвідношенні ціни і якості.

Сучасний приватний будинок чи дачу важко собі уявити без такого помічника як мийка високого тиску. З її допомогою можна легко і якісно помити автомобіль, бруківку, городній інвентар, паркан. Завдяки високому тиску води і широкій струї, швидко змивається старий бруд, земля, пісок, мох на бетонних парканах і бруківці. А насадки, що йдуть в комплекті,  дозволяють використовувати різні режими роботи. Також розпилювати мийки Oleo-Macмиючі засоби для покращення миття.

Професійні моделі мийок італійського виробника Oleo-Mac стануть незамінними помічниками на:

– автомийках;

-фермерських господарствах,

– готельних комплексах.

Вони призначені для частого та інтенсивного навантаження.

Асортимент мийок Oleo-Mac представлений 9 моделями: від дешевої Oleo-Mac PW110C  до PW 300 HC професійного сегменту. Весь модельний ряд мийок можна побачити тут

https://baet.com.ua/shops/myjky-vysokogo-tysku/

Лідерами продажу серед мийок високго тиску є моделі для побутового використання , а саме:

  • Oleo-Mac PW110C – китайської збірки з двигуном з якірною обмоткою, потужністю 1600Вт, тиском 120 бар, використання води 360 літрів/год та алюмінієвим насосом.
  • Oleo-Mac PW121C – італійської збірки з асинхронним безщіточним (вічним) двигуном потужністю 1700Вт, тиском 130 барилів, використання води 360 літрів на годину та алюмінієвим насосом.
  • Oleo-Mac PW136С – італійської збірки з асинхронним безщіточним (вічним) двигуном потужністю 2000Вт, тиском 140 барилів, використання води 410 літрів на годину та алюмінієвим насосом.

На кожну з вище вказаних моделей дається гарантія на 2 роки, а також додатково ще рік гарантії від нашого інтернет магазину.

Для більш вимогливих користувачів є дорожчі інноваційнімодел, а саме мийки високого тиску Oleo-Mac, обладані функцією підігріву води до 60 градусів за цельсієм: PW175C та PW190C.

В нас Ви зможете знайти апарати високого тиску на будь-який гаманець та можливості. Ми гарантуємо Вам відмінний результат роботи цих апаратів і розумну ціну. Доказом цього є багаторічний досвід продажу, та тисячі задоволених користувачів по Україні та Європі.

|Придбати мийку Oleo-Mac|   |Запчастини Ole-Mac для мийок|

0 відповіді

Залишити коментар

Залишити відповідь