Історія винаходу та сучасні ланцюги Oregon для бензопил, заснування торгової марки Oregon.

Історія винаходу та сучасні ланцюги Oregon для бензопил, заснування торгової марки Oregon.

Ланцюги Oregon для бензопил – в далекому 1946 р. ніхто ще не чув про них. Одного разу простий американський лісоруб Джозеф Кокс, з задатками винахідника помітив, як легко та швидко вдавалось жуку-короїду прогризати деревину. Притому, як вздовж – так і в поперек волокон.Спостерігаючи за цією личинкою жука, він дійшов висновку, що секрет криється в спеціальній C-подібній формі щелепи личинки жука-короїда. На той момент ланцюгові пили вже широко застосовувались в деревообробці. Проте вони швидко тупились, їх було важко заточувати, і швидкість різки деревини теж бажала кращого. Тому винахідливий Джозеф зрозумів, що відтворення форми цих С-подібних щелеп жука і втілення їх у металі, може зробити справжній технологічний прорив в індустрії деревобробки. Цим він і зайнявся в напівпідвальній майстерні свого дому в м. Портленд, штату Орегон.

Вже в 1947 році Джозеф Кокс представив світовій спільноті свій пильний ланцюг під торговою маркою Oregon. Його абсолютно інноваційна конструкція з C-подібною формою ріжучого зуба, до наших днів залишається базовою для всіх сучасних ланцюгів для бензопил. Так виникла компанія Omark Industries. Вона і була засновником бренду Oregon та виробником під пильних ланцюгів ланцюгів в штаті Oregon під цією торговою маркою. Успіх компанії на ринку був просто шаленим. Вже в 1951 р. ланцюги Oregon для бензопил приносять компанії оборот в понад 1 000 000 дол. США. На ті часи- це просто космічна сума. Компанія відкрила заводи по виробництву пильних ланцюгів Oregon в Канаді, а згодом і Бразилії, здобувши світове лідерство в цій галузі.

Ланцюг Oregon 91VXL

Ланцюг Oregon 91VXL

Переломним етапом в житті Omark Industries став 1985 рік. Саме тоді будівельна компанія Blount викупила Omark, змінивши напрямок діяльності з будівництва на виробництво, так як побачила в тому великі перспективи. Були інвестовані значні кошти в розвиток виробництв та вдосконалення технічних рішень. Згодом відкрили нові виробничі потужності і ланцюги Oregon для бензопил почали виготовляти у Вінздорі 2001 р. та в Китаї 2005 р. Тим самим забезпечивши ринки збуту та покриття у всіх куточках світу.

Компанія Blount на сьогодні – найвідоміший та найякісніший виробник ланцюгів для бензопил та електропил, виробник шин, ведучих зірочок, ножів для газонокосарок, головок для мотокіс, акумуляторного інструменту Oregon, мастил та змазок, захисного обладнання та інших запчастин та деталей по догляду за садом.

Продукція фірми Blount у світі під торговими марками OREGON, CARLTON, WOODS, TICKO, SpeeCo та ICS.

Основна місія компанії – створювати довгострокові цінні продукти для споживачів, а також утримувати в своїй галузі позиції лідера та постійного інноватора, безупинно вдосконалюючи свої технології та продукти. І це компанії вдається від 1950 х років по наші дні.

В нашому інтернет-магазині ми пропонуємо вашій увазі повний модельний ряд ланцюгів в розділі “Ланцюги для бензопил Oregon”