Акумуляторна газонокосарка OREGON LM300

Акумуляторна газонокосарка OREGON LM300   В цій статті ми розглянемо акумуляторну газонокосарку  від OREGON  модель LM300.

Напевне  чи кожен, хто має приватну садибу з власним подвір’ям  не раз стикався з потребою косіння газону. Але типова бензинова газонокосарка така як Oleo-Mac G44 PK з двигуном внутрішнього згоряння – потребує багато додаткових аспектів. А саме: наявність бензину, мастила, дозаправки, обслуговування двигуна, заміну мастила.  Класичні електричні газонокосарки , наприклад Oleo-Mac К-40Р  відходять помалу у минуле, так як потребують постійне підключення до джерела струму 220V. Також в них постійно плутається кабель під ногами, є ризик його пошкодити ріжучими ножами, і звичайно ви обмежені територією косіння , вона залежить від довжини кабеля.

На заміну усім цим класичним варіантам прийшов акумуляторний інструмент. Справжнім лідером ринку є продукція під брендом OREGON американської компанії BLOUNT.

Пропоную вашій увазі акумуляторну газонокосарку OREGON LM300. Вона незалежна від джерела живлення, легка, компактна,  тиха, безшумна – дуже якісно і рівно косить, має регулювання по висоті, високу продуктивність. Розрахована на площу до 500 квадратних метрів.

 

Ось деякі характеристики OREGON LM300:

  • ширина косіння 40 см
  • висота зрізу (6 позицій) 25-75 мм
  • рівень шуму 84 ДБ
  • травозбірник 50 л.
  • вага – 15 кг

Оберіть собі надійного і вірного помічника для вашого газону,  саме  акумуляторну газонокосарку Oregon LM300.

0 відповіді

Залишити коментар

Залишити відповідь